Adept średnio-zaawansowany Idziesz za ciosem

Jako student z posiadanym stopniem P1 awansujesz do wyższej grupy. Jeżeli nie pasują Tobie terminy tych treningów zawsze możesz trenować dalej w grupie początkującej i wzmacniać podstawy, czyli to co jest najważniejsze lub dojechać do innej naszej lokalizacji. Możesz również trenować zamiennie raz w grupie początkujące i raz w grupie średnio-zaawansowanej. Jako student tej grupy wchodzisz w kolejny etap rozwoju Krav Maga.
Tutaj sparingi mają charakter umiarkowany, lecz w formule Full Contact w pełnych ochraniaczach włącznie z ochraniaczami goleni (piszczeli).

Na stopniu P2 poznasz szereg obron nożnych przed kopnięciami, rodzinę obron ręcznych a także obrony przed duszeniami z różnych kierunków.
Poniżej możesz sprawdzić zakres technik na ten właśnie stopień.

Jeżeli sparingi na tej grupie są dla Ciebie zbyt mało wyzywające, możesz dołączyć do treningów grupy Combat Krav Maga (co to jest kliknij) tam praktycznie całe treningi opierają się na sparingach. Mając P1 możesz więcej!
Uczysz się bardziej zaawansowanych technik w oparciu o te, których nauczyłeś się wcześniej.
Osoby z doświadczeniem w innych systemach walki niestety również muszą zacząć od grupy początkującej tak by poznać podstawy systemu Krav Maga. Dla nich awans może nastąpić znacząco wcześniej pod warunkiem przyswojenia podstaw programu.

Tutaj intensywność treningu jest na znacząco wyższym poziomie. Poprzez ostatnie miesiące poprawiłeś swoją kondycję i masz potrzebę iść dalej.

To dobry moment by zwiększyć ilość treningów tygodniowo. Masz możliwość uzyskania karnetu OPEN na nieograniczoną ilość wejść już od 100zł miesięcznie!

Co masz w karnecie OPEN?
Krav Maga w 10ciu miastach na Śląsku, Combat Krav Maga w Gliwicach, siłownię w Bytomiu z workami bokserskimi, HardStyle Kettlebells w Tarnowskich Górach i Gliwicach!
Możliwości są nieograniczone!
Stań się bestią, której nie da się zatrzymać!

Przez kolejne 4-6 miesięcy możesz przygotować się do egzaminu na stopień P2. Trzeba iść za ciosem u rzucać sobie wyzwania. Po ukończeniu egzaminu otrzymujesz międzynarodowy certyfikat Practitioner 2, naszywkę na spodnie wysokiej jakości oraz wpis do twojego paszportu. (hiperlink). Ten sam schemat dotyczy okresu, w którym uczysz się technik na poziom P3. Mamy takie powiedzenie, że prawdziwa Krav Maga zaczyna się od P3 ;)

Podczas edukacji z zakresu P3 poznasz wiele rozwiązań tzw. Headlook 'ów, czyli obchwytów głowy i duszeń w stójce oraz w parterze.
Poznasz zasady: Jak dusić? oraz Jak bronić się przed duszeniem?
To wszystko przed Tobą! Gotowy?! ;)

Co dalej...?

Od tej pory możesz dołączyć do grupy zaawansowanej i wskoczyć na naprawdę wysokie obroty. Po pozytywnie zaliczonym egzaminie na stopień P3 uzyskujesz dostęp do:

  • Kurs Asystenta Instruktora KYJT Krav Maga

Więcej na temat drogi Instruktora dla dzieci i młodzieży znajdziesz tutaj --> LINK

Zainteresowany?