Adept zaawansowany TO JUŻ NIE SĄ ŻARTY

Trzeba wykazać się niemałymi umiejętnościami by dołączyć do tej grupy.

Ze względu na bardzo dynamiczne treningi i agresywne scenariusze od roku 2017 wprowadziliśmy obowiązkowe dodatkowe wyposażenie na tej grupie.
Przejdź do działu: OBOWIĄZKOWE WYPOSAŻENIE
by sprawdzić co potrzebujesz zanim dołączysz do tej grupy.

Tutaj sparingi mają bardzo mocny charakter w formule Full Contact. Szlifujemy zaawansowane techniki nie tylko z zakresu Krav Maga ale i również niektóre elementy BJJ (Brazylijskiego Jiu-Jitsu), Muai Thai (Tajskiego Boksu), Boksu klasycznego oraz Taekwondo, tylko te, które potrzebne nam są do walki na ulicy.

Uczymy się wybranych elementów innych systemów, sztuk i sportów walki by lepiej radzić sobie z agresorami o wyspecjalizowanych umiejętnościach walki.

Z pewnością poczujesz satysfakcję z tego wyzwania i poradzisz sobie dzięki technikom opartym o te, których uczyłeś się przez około 1,5 roku. Tutaj również będziesz mógł przygotować się do stopnia P4 oraz P5. Jeżeli chcesz sprawdzić wymagania na te stopnie, sprawdź link poniżej.

Pozytywnie przechodząc test stopnia P5 otrzymujesz dostęp do treningów grupy super-zaawansowanej P5-E1 w Bytomiu w każdy piątek 20:15-21:45.
Treningi te prowadzi Jarosław Szlachta.

Również po otrzymaniu specjalnego zaproszenia istnieje możliwość uczestnictwa w:

  • Zaawansowane treningi dla KADRY w Bytomiu w piątki 18:00-20:15
  • Kurs Asystenta Instruktora Krav Maga